fbpx

Питання/відповіді

Q?

Я планую поміняти вікна у себе в квартирі. Але підвіконня у мене там хороші і товсті. Чи можна буде їх якось залишити і не міняти на тонкі і кволі пластикові?

Запросто. Але доведеться врахувати, що ширини старої і нової рами — різні, і в більшості випадків Вам доведеться «дотягувати» цементним стягуванням старе підвіконня до рами нового вікна. Майстер на місці зможе пояснити все наочніше.

Q?

Порадьте, двері на балкон краще робити повністю скляними або тільки до половини?

Тут немає однозначної відповіді. Якщо кімната темна і це Вам не подобається, то повністю скляні двері, безумовно, кращі. Але в цьому випадку доведеться навести повний порядок на балконі, який через повністю скляні двері буде проглядатися набагато краще, ніж через наполовину «зашиту» пластиком. Якщо ж балкон є додатковою коморою, то, можливо, краще приховати картину, що не радує око. Але і далі не все так просто. В подальше «обговорення» цього питання можуть втрутитися конфігурація склопакета і розміри дверей... Щоб краще  розібратися в цьому питанні, зателефонуйте нам і поспілкуйтеся з нами наживо.

Q?

У мене приватний будинок і я планую поставити туди енергозберігаючі склопакети. Але як я дізнаюся, що мене не надурили і не поставили звичайне скло, тим більше, що говорять, що візуально «на око» його від звичайного не відрізнити?

Дуже просто. Візьміть запальничку і в темний час доби (щоб було краще видно) запаліть її перед будь-яким склопакетом. На склі побачите в два рази більше відображень вогника, ніж кільікість листів скла в склопакеті (від кожної поверхні скла - по відображенню). Відсвіт вогника від поверхні з i-напиленням буде відрізнятися за кольором від відсвітів від інших поверхонь.

Q?

Два роки тому я купив в Епіцентрі два вікна для дачі. А тепер помітив, що всередині одного пакета стала проступати роса. Я так розумію, його треба міняти?

Правильно розумієте. Це виробничий брак, який можна усунути лише заміною (в даному випадку — склопакета)

Q?

Привіт, чи можливо виготовити вікно для лазні з поворотною стулкою розміром 500х500 мм?

Можна навіть з поворотно-відкидною.

Q?

Привіт, хочу збільшити кімнату за рахунок балкона. Треба утеплити і засклити балкон, чи займаєтеся ви такими роботами? Дякуємо

Добрий день. Так, ми займаємося склінням балконів. У тому числі і тих, які згодом будуть утеплені заздалегідь обумовленими матеріалами (тому що конструктив скління буде враховувати саме їх). Що стосується власне робіт з утеплення — то вони за домовленістю. Будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажів.