fbpx

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері від компанії ViGrand  відрізняються унікальними практичними якостями, високою надійністю і довговічністю, завдяки чому широко використовуються при реконструкції та оформленні не лише будинків, але і офісів, магазинів, ресторанів та інших приміщень. Металопластикові міжкімнатні двері є стійкими до впливу вологи і корозії, що дає можливість встановлювати їх в кухні, ванній, душовій і т. д. А гігієнічність, екологічність і легкість в обслуговуванні роблять їх ідеальним рішенням для медичних, лабораторних та дитячих установ. Міжкімнатна дверна група виготовляється із дверного профілю з трьома віконними петлями та має внутрішнє відкривання. Компанія ViGrand пропонує широкий вибір міжкімнатних дверей з наступних ПВХ-профілів:

Профільна система є важливим фактором, що впливає на довговічність і функціональність дверей. Тому ми використовуємо сертифіковану сировину від виробників, якість продукції яких перевірено роками. Всі профілі є безпечними, надійними і екологічними. При цьому особлива увага приділяється культурі виробництва.

Обладнання на заводі Vigrand

На нашому заводі застосовується спеціалізований високотехнологічний обробний центр Thorwesten, який дозволяє автоматизувати процес виготовлення дверей і звести людський фактор до мінімуму. Також зварювання всіх вхідних і міжкімнатних стулок виробляється на автоматичній зварювально-зачистній лінії Hollinger, що дозволяє проводити зварювання 4-х кутів за один цикл і досягти точних діагоналей в конструкції, а зачистка зварних швів проводиться з ювелірною точністю. Широкий асортимент і різна класифікація профільних систем гарантує можливість підбору індивідуального рішення для кожного клієнта, з будь-якими вимогами і бюджетом.

Довговічність і якість металопластикових міжкімнатних дверей залежить не лише від обраного профілю, а й від комплектуючих і фурнітури. Тому ми вибрали фурнітуру таких виробників, як МАСО і VORNE.