fbpx

Міжкімнатні двері

Якщо Ви приймаєте рішення купити двері пластикові міжкімнатні в компанії ViGrand, то отримуєте безліч переваг. Серед них практичність, надійність, довговічність і простота обслуговування, догляду. При цьому варто відзначити, що ціна конструкції завжди залишається доступною для покупця, які б інноваційні технології не були впроваджені в процес виробництва.

Ці вироби широко застосовуються в різних сферах діяльності - від реконструкції державних установ до оформлення котеджів. Також пластикові двері міжкімнатні відмінно підходять для використання в офісах, магазинах, закладах громадського харчування та інших об'єктах.

Чому якщо металопластик, то у нас?

Цей матеріал відрізняється універсальністю в застосуванні, а грамотно розроблена конструкція забезпечує функціональність в експлуатації. Тобто, ПВХ-профіль:

 • гігієнічний;
 • екологічний;
 • безпечний;
 • надійний.

Він здатний довго забезпечувати комфортне використання і мікроклімат, якщо купувати відразу якісні міжкімнатні двері від виробника ViGrand в Україні. Компанія подбала про те, щоб жителі Києва, Одеси, Миколаєва та Херсона могли користуватися продукцією з заводу, якому довіряють. У кожному місті є магазин, де покупці мають можливість ознайомитися з асортиментом, визначитися з вибором і зробити замовлення так, щоб це вийшло недорого.

При цьому вони ж мають можливість замовити доставку на будинок і установку кращими майстрами, які мають величезний стаж роботи з даною продукцією і вже здійснили успішний монтаж великої кількості клієнтів.

Що відрізняє товар ViGrand від конкурентів

Виготовлення пластикових міжкімнатних дверей даної фірми вже набуло загальну популярність і заслужило любов споживача. Одним з важливих впливових факторів є правильний підхід до виробництва профілів. Саме вони забезпечують левову частку довговічності продукції, її функціональності і надійності.

У нас вся сировина сертифікована, перевірена не тільки по документах, а й тривалим позитивним досвідом. Вже згадана група моделей товару створюється з дверного профілю, що має три віконні петлі з внутрішнім відкриванням. При цьому покупцеві пропонується вибір ПВХ-профілю: Köning, Win-Open, Lider, Brokelman.

Тобто, можна купити міжкімнатні пластикові двері в тій варіації, яка більше підходить за технічними характеристиками, ціною та функціоналом. Однак обов'язково:

 1. Застосовуємо автоматизований процес виробництва товару під назвою Thorwesten.
 2. Здійснюємо зварювання стулок з використанням зварювально-зачистной лінії, іменованої Hollinger. таким чином, з’єднання всіх чотирьох куточків відбувається протягом одного циклу.
 3. Стежимо за точністю діагоналей в виробі і ретельністю зачистки зварних швів.

Ви можете підібрати індивідуальне рішення, виходячи з великої кількості різних параметрів, свого бюджету і потреб. Залишається тільки застосувати цей принцип до підбору фурнітури (тут рекомендуємо MACO і VORNE), комплектуючих, додаткових аксесуарів.

Висновок

Компанія ViGrand пропонує кращі міжкімнатні металопластикові двері на замовлення або з наявності за вигідною вартості. Відмінна якість, абсолютна функціональність і приємний зовнішній вигляд товару забезпечені. Ви можете підібрати виріб, який гармонійно впишеться в дизайн інтер'єру і стане прекрасним доповненням до оформлення приміщення. При цьому не доведеться часто витрачати кошти на ремонт покупки, адже вона довго справно служить, а ще має тривалий гарантійний термін.

Ми працюємо на результат і тому покупці можуть розраховувати на:

 1. Придбання дійсно якісного товару.
 2. Приємні цінники.
 3. Презентабельний зовнішній вигляд виробу. навіть через роки експлуатації.
 4. Стійкість матеріалу до негативних факторів зовнішнього середовища.
 5. Справну і точну роботу, в тому числі, в важких умовах.

Замовляйте продукцію ViGrand і забудьте про свої клопоти - насолоджуйтеся обновкою!