fbpx

Ламінація дверей

Одностороннє та двостороннє ламінування дверей у компанії ViGrand – це відносно недавня послуга, яка передбачає нанесення спеціальної плівки німецького виробництва на поверхню виробу. Це окрема процедура, яку замовляють окремо, тому що для нього пристосований окремий цех із сучасним обладнанням.

Ламінація вхідних дверей чимось нагадує один із способів у радянські часи освіжити інтер'єр за допомогою спеціального матеріалу, що клеїться. Сьогодні такі методи також допустимі, але поклейка в домашніх умовах відчутно відрізняється від виробничої. Спеціальна техніка призначена для того, щоб створювати ідеальні умови для правильного нанесення плівки без дефектів. Будинки забезпечити правильні параметри повітря, рівномірну його подачу та розподіл матеріалу майже неможливо, в результаті неозброєним поглядом помітно, що кольорові пластикові двері – результат роботи домашніх майстрів.

Як це робиться

У спеціально відведеному цеху на виробничій базі процедура поклейки виглядає так:

  1. Фахівці наносять певний шар склеювального засобу на поверхню профілю.
  2. Потім у хід йде інструментарій та техніка - широкі ролики, призначені притискати виріб до нижньої поверхні, під високими температурами стискають полотно, внаслідок чого плівка фіксується, та покращується ступінь зчеплення між матеріалами.
  3. Через короткий час (він залежить від технологічних вимог), ламінація пластикових дверей може вважатися закінченою, оскільки відбулося повне склеювання.

Це нескладна процедура, якщо дотримуватись вимог та використовувати лише високоякісні компоненти. На нашому виробництві ці процеси продумані до дрібниць, скориговані деталі та враховані всі дрібниці. На виході виходять чудові міжкімнатні та зовнішні ПВХ двері, різноманітність вибору яких дозволяє купити бездоганний товар для приватного будинку чи офісу, а також будь-якого іншого об'єкта.

Особливості вибору

Пластикові ламіновані вхідні двері безпосередньо після покупки майже завжди чудово виглядають. Але вже за короткий час експлуатації можна з'ясувати, наскільки сумлінний виробник цієї продукції. Щоб не розчаруватися в обновці, рекомендуємо використовувати такі принципи вибору виробу:

  1. Один з головних і, часом, вирішальних параметрів є ціна. Існує помилкове переконання, що високі розцінки дають більше гарантії на довговічність. Однак це не обов'язкова умова збільшення цифр на ціннику - іноді йдеться просто про витратніший процес виготовлення.
  2. Ламінація металопластикових дверей має здійснюватися лише з використанням плівки від перевірених виробників.
  3. Зовнішній вигляд товару під час демонстрації покриття покупцю. Вибирати однозначно слід із тих варіантів, які хоча б на зразках виглядають якісно.
  4. Наявність гарантійного періоду та відповідної документації.

Найкращим рішенням буде придбання даного типу продукції в компанії ViGrand, адже головна перевага полягає в тому, що наші ламіновані металопластикові двері мають ряд приємних особливостей і кращих характеристик. При цьому вони коштують недорого і можуть бути доставлені до таких міст, як Київ, Херсон, Одеса та Миколаїв. Ви можете бути впевнені, що отримаєте таку ж ефектну конструкцію, як на найкрасивіших фото, що демонструють товар у каталогах чи рекламі нашої продукції.

*Відтінок ламінаційної плівки може виглядати інакше в залежності від налаштувань на Вашому моніторі. Достовірний колір ламінаційної плівки Ви можете побачити, звернувшись до Вашого менеджера або регіонального представника. 

Стандартні

Не стандартні