fbpx

Балконні двері

Компанія ViGrand виробляє балконні металопластикові двері як самостійні конструкції, так і у поєднанні з вікном (балконні блоки). Для виготовлення такої продукції використовується весь асортимент віконного профілю ПВХ та віконної фурнітури, а також пред'являються певні технологічні вимоги за розмірами. Від цих параметрів залежить довгостроковість та якість функціонування виробів.

Чому варто вибрати саме металопластикові двері та вікна для балкона?

Балконне скління ПВХ має високі теплоізоляційні та акустичні характеристики, відзначається гарним естетичним виглядом та захистом (при необхідності). Ці конструкції не потребують додаткового обслуговування. Засклення лоджій виготовляється з тих же профілів ПВХ, що і вікна та двері ПВХ.

У нас можна недорого замовити балконні двері з вікном із встановленням у Києві, Миколаєві, Одесі чи Херсоні за індивідуальними розмірами. Пластикові двері із сучасних матеріалів дуже міцні. Вони стійкі до дії вологи. Надійні механізми пластикових дверей та балконного вікна підвищують їхню функціональність, тому їх часто використовують не тільки в житлових будинках, а й у громадських об'єктах.

Комбінуючи профілі, склопакети чи сендвіч-панелі, можна забезпечити необхідний рівень опору теплопередачі. Зважаючи на особливості скління балкона та виду опалення, наш менеджер допоможе вам зробити вибір, які краще купити балконні двері з вікном.

Від чого залежить ціна пластикових дверей на балкон?

Балкон — важлива частина вашого житла, яка приносить вам природне сонячне світло, свіже повітря та гарні види. Такі фактори, як кількість природного світла, розмір лоджії, вид зовні, рівень приватності та шуму зовні мають вирішальне значення при виборі матеріалів для облаштування балкона. Ви повинні враховувати ці аспекти для того, щоб ціна на балконні блоки була сформована правильно.

На заводі ViGrand виробляють одностулкові або двостулкові (зі штульпом або без нього) металопластикові балконні двері з профілів ViGrand, Aluplast, Brockelman, Koning, Lider. Фурнітура від провідних австрійських виробників – МАСО та турецьких – VORNE дозволяє виготовити такі конструкції з наступною конфігурацією:

  • поворотні — звичайне відчинення дверей;
  • поворотно-відкидні — можливість відкрити дверну стулку на провітрювання (верхня частина дверей відкидається на 15-20 см);
  • з мікропровітрюванням — дверна стулка в такій конфігурації відступає від дверної коробки на невелику відстань (від 4 до 10 мм) і забезпечує постійне надходження свіжого повітря навіть взимку, не переохолоджуючи при цьому приміщення.

Важливою складовою вартості балконної конструкції є конфігурація. Клієнт вибирає:

  • кількість секцій,
  • спосіб їх з'єднання,
  • кількість стулок,
  • чи потрібне застосування додаткових розширювальних профілів.

Всі ці деталі безпосередньо впливають на формування ціни на виробництво та встановлення балкону. Консультанти можуть запропонувати вам варіанти, виходячи з вашого бюджету. Так, наприклад, балкон може бути холодним та теплим. Другий вибір буде дорожчим, тому що тут застосовуються теплі п'ятикамерні рами або двокамерні енергозберігаючі склопакети.

Як правильно вибрати виробника балконних блоків?

Ціна на встановлення балконного блоку є значною інвестицією, тому дуже важливо отримати хорошу гарантію на продукт. Вибирайте надійного виробника ViGrand, оскільки ми можемо підтвердити якість та справжність своєї продукції за допомогою суворої гарантійної політики. Сучасні технологічні потужності нашого заводу дозволяють виробляти екологічно чисті та перероблені двері та вікна з ПВХ.

Ми завжди можемо запропонувати вам виготовлення продукції в точній відповідності до стилю будинку і ваших потреб. Наші досвідчені консультанти та співробітники наших партнерів допоможуть вам вибрати пластикові балконні двері та розрахувати ціни на них, оскільки вартість індивідуальна та залежить від розмірів дверного полотна та комплектації.