fbpx

Металопластикові вікна

Компанія viGrand надає повний комплекс послуг з виготовлення металопластикових віконних конструкцій, працюючи тільки з перевіреними та надійними матеріалами, високоякісними і екологічно безпечними.

 

Виробництво профілів регулюється європейським стандартом EN 12608 SR

Надсучасне обладнання дозволяє компанії viGrand випускати 1500 конструкцій за одну зміну.
Форму, конфігурацію та колір віконних конструкцій ми можемо підібрати індивідуально для кожного клієнта.

Завод viGrand використовує профілі класу «А» для виготовлення віконних конструкцій, що використовуються в житлових приміщеннях, оскільки вони мають кращі показники теплозбереження і шумоізоляції (зовнішні стіни товщиною від 3 мм, внутрішні - від 2,5 мм).

При виборі вікон з профілей класу «В» рекомендуємо Вам обирати профіль з більшою кількістю повітряних камер, для кращого енергозберігання та звукоізоляції (зовнішні стінки завтовшки від 2,5 мм, внутрішні — від 2 мм).

Профілі класу «С» мають не високу здатність утримувати тепло, віконні конструкції з таких профільних систем краще використовувати для балконів, лоджій, виробничих чи господарських приміщень, цехів, складів тощо.

Щоб відобразити детальну інформацію про профільну систему натисніть на текст під картинкою

Компонуючи різні варіанти профільних систем, склопакетів та фурнітури компанія viGrand здатна задовольнити всі потреби, які висуваються до ПВХ конструкцій для будь-якого типу об’єктів. Кваліфіковані менеджери нашої компанії проведуть Вам якісну консультацію та допоможуть обрати металопластикові вікна Vigrand, що зроблять оселю теплішою. Всі технологічні процеси відбуваються на виробничих лініях, обладнаних відповідно до європейських та українських стандартів. Високотехнологічне німецьке обладнання Sturtz, Aluma, Elumatec, на якому відбувається автоматизоване зварювання віконних рам з будь-якого профілю та зачищення швів, мінімізує людський фактор, дозволяє з комп’ютерною точністю виготовити технічно правильну та якісну віконну конструкцію.