fbpx

Металопластикові вікна

Компанія viGrand надає повний комплекс послуг з виготовлення металопластикових віконних конструкцій, працюючи тільки з перевіреними та надійними матеріалами, високоякісними і екологічно безпечними.

 

Виробництво профілів регулюється європейським стандартом EN 12608 SR

Надсучасне обладнання дозволяє компанії viGrand випускати 1500 конструкцій за одну зміну.
Форму, конфігурацію та колір віконних конструкцій ми можемо підібрати індивідуально для кожного клієнта.

Завод viGrand використовує профілі класу «А» для виготовлення віконних конструкцій, що використовуються в житлових приміщеннях, оскільки вони мають кращі показники теплозбереження і шумоізоляції (зовнішні стіни товщиною від 3 мм, внутрішні - від 2,5 мм).

При виборі вікон з профілей класу «В» рекомендуємо Вам обирати профіль з більшою кількістю повітряних камер, для кращого енергозберігання та звукоізоляції (зовнішні стінки завтовшки від 2,5 мм, внутрішні — від 2 мм).

Профілі класу «С» мають не високу здатність утримувати тепло, віконні конструкції з таких профільних систем краще використовувати для балконів, лоджій, виробничих чи господарських приміщень, цехів, складів тощо.

Щоб відобразити детальну інформацію про профільну систему натисніть на текст під картинкою

Сьогодні купити пластикові вікна не так просто через велику кількість пропозицій і варіантів. Але серед усіх продавців компанія ViGrand вже давно займає міцні лідируючі позиції. Споживач довіряє цьому виробникові, і ті, хто знає, вибирає саме його – повний комплекс послуг з виготовлення, тільки надійні, якісні матеріали, високий рівень сервісу.

Що треба знати про ці профілі

ПВХ-вікна – системна конструкція, до складу якої входить профіль (пластикова частина виробу), від неї залежить якість тепло- і шумоізоляції, а також – надійність віконної системи. Цієї складової була приділена особлива увага, в ВіГранд вона виготовляється згідно з європейськими стандартами і з застосуванням автоматизованого сучасного обладнання. Сукупність цих факторів дозволяє випускати за зміну півтори тисячі одиниць продукції.

Такий виробничий потік дозволяє споживачу купити металопластикові вікна згідно з його потребами і по кишені. Для цього слід визначитися з класом виробу:

  1. “А” – застосовується в житлових приміщеннях, так як там перевага віддається заощадженню тепла, ізоляції від шуму. Такі характеристики забезпечує конструкція шириною зовні від 3 мм, а всередині – від 2,5мм.
  2. “В” – гірше утримує теплі повітряні маси, але це може бути компенсовано великою кількістю камер в склопакеті, використанням додаткових енергозберігаючих заходів.
  3. “С” – практично не утримують постійну температуру в приміщенні, їх ставлять для скління лоджій, балконів, а також в місцях, де немає крайньої необхідності в суворої підтримці комфортного для людини мікроклімату.

Вартість пластикових вікон кожної з категорій, відповідно, буде відрізнятися, особливо якщо віконний склопакет йде з дверима. Хоча для такого рівня сервісу і якості продукції це в будь-якому випадку недорого. Додаткові послуги передбачені за бажанням клієнта – є можливість скористатися доставкою, а також замовити монтаж у кращих майстрів компанії. Вони як ніхто інший знають правила ідеальної установки профілю і можуть підказати секрети, щоб виріб прослужив довше заявленого виробником терміну.

Що відрізняє нас від інших продавців

Ми пропонуємо товар безпосередньо з заводу, де відбувається виготовлення вікон на замовлення і в потоковому варіанті. Тобто, ми контролюємо кожен процес і відповідаємо за якість стовідсотково. Таким чином, фірма отримує повну можливість задовольнити потреби клієнта і надати широкий формат послуг без відчутних націнок.

Також великою перевагою можна вважати високий рівень сервісу, який нерідко в Україні недооцінюється. Ми цілеспрямовано навчили консультантів надавати допомогу покупцям у виборі саме тих моделей, які дійсно потрібні їм. Мета полягає не в тому, щоб просто продати, а задовольнити запит і залишити відвідувача задоволеним. Ви можете купити пластикове вікно в Києві, Миколаєві, Одесі чи Херсоні, будучи впевненими в правильності свого вибору, а час доведе Вашу правоту.

Адже ViGrand – системний підхід до створення продукції, якою можна пишатися, тому що:

  1. Використовуються автоматизовані виробничі лінії.
  2. Застосовується європейська і українська стандартизація.
  3. Впроваджене обладнання, визнане на міжнародному рівні, німецького виробництва – до відомим брендам відносяться Sturtz, Aluma, Elumatec – воно дозволяє здійснювати зварювання автоматично, виключаючи людський фактор і удосконаливши технологічний процес. З цього народжується бездоганно виконаний якісний виріб.

Щоб замовити пластикові вікна в ВіГранд, не треба вибирати якість, потрібно орієнтуватися на формат і функціонал, підібрати ідеальну модель. Так процес покупки буде приємніше, особливо якщо скористатися знаннями і бажанням допомогти штатних консультантів.

Чому покупці нас рекомендують

Залишаючись під приємним враженням від того, що купили хороші металопластикові вікна, ціна яких виявилася вельми доступною і приємною, багато клієнтів радять близьким послуги саме нашої компанії. Це найнадійніші відгуки та рекомендації, які можна знайти – живий приклад гідної роботи статусної компанії без відчутних збитків з бюджету клієнта.

Для нас головною метою є саме схильність користувача, допомога в тому, щоб задовольнити його запити по моделі і її характеристикам. Відразу ж пропонується доставка і установка пластикових вікон, особливо якщо було придбано нестандартне рішення продукції, яке вимагає високого ступеня професіоналізму майстрів. У комплекті обов’язково йде надійна якісна фурнітура, а також додатковий декор, пристосування, якщо вони були замовлені.

Купуйте кращі віконні системи в ВіГранд, щоб потім ні про що не шкодувати!