fbpx

Іноді підвіконня для ПВХ вікон замовляють окремо від склопакета, хоча в більшості випадків необхідна заміна або установка повного комплекту. Компанія ВіГранд вважається одним з провідних виробників такої продукції в Україні і пропонує величезний асортимент якісного товару. Пріоритетними покупцями є жителі Києва, Миколаєва, Одеси та Херсона - вони можуть скористатися додатковими послугами: доставка і монтаж пластикових підвіконь.

Відмінності і переваги підвіконь від ViGrand

Від цих поверхонь під віконною конструкцією зазвичай очікують надійності, довговічності і простоти догляду. Адже це місце, яке піддається забрудненню як зсередини приміщення в результаті контакту з предметами, руками, так і зовні - осідає запорошене повітря та інше. Підвіконня під пластикові вікна повинні легко очищатися і підходити в якості підставки під квіти, витримувати масу дрібних побутових предметів, відповідати потребам користувачів.

Ми виробляємо і монтуємо вироби різного формату, призначення, на будь-якій висоті, відповідно до бажання замовника. Для цього:

  1. Майстер виїжджає в обумовлений час на виміри, щоб оцінити ширину отвору і зробити правильний розрахунок покупки.
  2. Далі замовлення виготовляється або підбирається з наявності.
  3. Залишається тільки доставка і установка підвіконня ПВХ в дату і час, які будуть зручні Вам.

Ці вироби відрізняються особливою міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, до температурних перепадів і тривалому впливу сонячних променів, сильного морозу. При цьому в наявності моделі на будь-який смак, відтінок, які обов'язково відрізняються високою якістю і приємною ціною.

Якщо купувати підвіконня для ПВХ вікон, то в ВіГранд

Для багатьох покупців уже є перевагою те, що установка пластикового підвіконня виходить разом з самим товаром і чеком за доставку вельми недорого. Однак компанія вже багато років на ринку і постійно розвивається, зростає рівень сервісу, тому ми представляємо широкий вибір конструкції, це може бути матовий або глянцевий варіант.

Разом з тим, покупець отримує можливість підібрати виробника, який виготовляє ці підвіконня на вікна: Sauberg, Open Teck або Plastolit. Останній користується особливим попитом, відноситься до преміум-класу, ці товари дуже довго зберігають первинні властивості, а також зовнішній вигляд.

Весь представлений асортимент є термо- і вологостійким, незважаючи на обраний відтінок. Часто замовляють, звичайно, білий колір, але покупцеві доводиться до смаку і бежевий мармур, рустикальний, золотий дуб і венге.

Спробуйте замовити підвіконня для пластикових вікон в нашій компанії, переконайтеся, що позитивні відгуки про продукцію ViGrand відповідають дійсності. Це гідна покупка, яка впишеться в Ваш інтер'єр, буде довго радувати зовнішнім виглядом і характеристиками.

У нас передбачений тривалий гарантійний термін, і якщо з Вами станеться виняткова неприємна ситуація з виявленням дефекту, то нами на такий випадок передбачена заміна підвіконь в найкоротші терміни. Ми відповідально ставимося до якості надання послуг та підтримки іміджу на ринку пропозицій, тому працюємо на результат, а також - задоволених клієнтів. Станьте одним з них!