fbpx

Компанія ViGrand пропонує широкий вибір пластикових підвіконь, які відрізняються високою міцністю, стійкістю до вологи, а також перепадів температури і механічних навантажень. В асортименті представлені рішення від таких виробників, як Open Teck, Plastolit та Sauberg.

Підвіконня від української компанії Open Teck є найбільш доступним і раціональним рішенням, адже вони відрізняються високою якістю і, при цьому, мають невисоку вартість. Серед розмаїття вибору відповідне рішення знайдеться на будь-який смак і бюджет.

Лінійка підвіконь даного бренду відрізняється за кольором і типом покриття - матові і глянцеві. При цьому вони відрізняються високою міцністю, тривалий час зберігають первинний вигляд і є екологічно чистими. Підвіконня від Plastolit - це рішення преміум-класу.

Завдяки спеціальним термо- і вологостійким покриттям, вони майже не дряпаються і не втрачають початкового забарвлення, як у глянцевому, так і в матовому вигляді. Також доступні різні декоративні варіанти оздоблення: кольору білого або бежевого мармуру, золотий або рустикальний дуб і венге. Виготовлені за німецькими технологіями та у відповідності з усіма вітчизняними стандартами, підвіконня Plastolit, крім вищевказаних якостей, є міцними, надійними і простими у догляді.