fbpx

Ламінація вікна

Ламінація вікна, від компанії ViGrand, проводитися з використанням ламінаційних плівок німецького виробництва від торгової марки Renolit.

Ми пропонуємо зовнішнє або внутрішнє одностороннє ламінування на білий ПВХ профіль та двостороннє ламінування в масі, яке здійснюється на коричневий профіль. 

На заводі ViGrand нанесення ламінаційного покритя на поверхню полівінілхлоридного профілю здійснюється в окремому цеху на спеціальному обладнанні за певною технологією. Спершу  на профіль наноситься клеюча маса, а спеціальні притискні ролики при дією високої температури та УФ-випромінювання здійснюють обтиснення профілю, безпомилково фіксуючи матеріал, що підвищує якість склеювання ламінаційної плівки та профілю.

ДИЗАЙН металопластикових вікон

Завдяки дотриманню вимог до процесу ламінації та використанню тільки якісних складових – металопластикові ламіновані конструкції  надовго зберігають свій колір, стійкі до УФ-випромінювання  та дії атмосферної вологи, невразливі до аміаку, бензину, водних розчинів алкоголю, чистячих і миючих неабразивних засобів та екологічно безпечні.

Для створення бажаного дизайну та індвидіуального підбору під інтер’єр вашої оселі компанія ViGrand пропонує до ламінація вікон  асортимент ламінаційних плівок Renolit різних кольорів та відтінків, в тому числі і під дерево цінних порід.

 Для будь-якого виду ламінування доступні профільні системи:

Brokelman;

Koning;

Vigrand 6,7 ;

Aluplast 2000, 4000 ;

WinOpen 4 (60 мм), 6 (70 мм)

   Стандартна

 

        Не стандартна

 

Стандартні

Не стандартні