fbpx

Не кожні вхідні пластикові двері, ціна яких перевищує усереднені розцінки, будуть дійсно довго і справно служити. Ви можете орієнтуватися на вартість виробу, тільки якщо він пропонується надійним продавцем, який може гарантувати відповідність вартості та якості. При цьому в таких місцях недорога продукція відрізняється від преміум-класу тільки за характеристиками, але ніяк не поступається за якісними показниками.

Практика показує, що вуличні металопластикові профілі від ViGrand високо оцінюються споживачем, особливо багато задоволених клієнтів в Миколаєві, Києві, Херсоні та Одесі. Адже компанія пропонує довговічну конструкцію, що відрізняється функціональністю і практичністю, за доступними цінами. Тут кожен може знайти вхідні ПВХ двері для приватного будинку або для балконного блоку в невеликій квартирі - всі особливості установки обов'язково будуть враховані.

Переваги

Перш ніж купити металопластикові вхідні двері, кожен покупець хоче упевнитися в тому, що вибір магазину дійсно правильний. І це розумна стратегія. Так, Ви можете самі переконатися, що ВіГранд має низку незаперечних переваг, які дозволяють йому запропонувати тільки конкурентоспроможну продукцію, до них відносяться:

 1. Головний принцип компанії - надання тільки високоякісного товару.
 2. Утримання лідируючої позиції на ринку за рахунок зміцнення довіри з покупцями.
 3. Обов'язковий індивідуальний підхід до кожного.
 4. Підтримка високого статусу компанії за кордоном.

Ми орієнтовані на задоволення потреб споживача, тому пропонуємо не тільки купити вхідні пластикові двері зі склом або без нього, але і надати кращих майстрів для здійснення монтажу. Наші фахівці дійсно знають, як ідеально встановити Вашу покупку, щоб вона прослужила набагато довше, ніж заявлено в гарантійному талоні.

Монтаж: поетапно

Щоб установка пластиковоих вхідних дверей пройшла успішно, без дефектів або помилок, ми не просто наймаємо професіоналів, а даємо їм період для навчання роботі з конкретним видом конструкції під наглядом досвідчених колег. Так відбувається повна адаптація знань і навичок, які потім також залишаються під контролем на кожному з етапів монтажу:

 1. Виїзд майстра на локацію і здійснення замірів та виготовлення пластикових вхідних дверей.
 2. Організація підготовчих робіт на місці установки, доставка вантажу за адресою і перевірка наявності всіх комплектуючих, а також - інструментів. Тут же можна попередньо зробити прогноз на тривалість монтажних робіт.
 3. Установка готового полотна в отвір і перевірка роботи на якість, міцність, інші характеристики, які повинні бути перед здачею об'єкта в експлуатацію.
 4. Процедура прийому роботи власником або особою, що представляє його інтереси.

Після завершення остаточного етапу монтажу співробітники фірми можуть прибрати приміщення, утилізувати сміття - за бажанням замовника. Розцінки на послуги майстрів і додаткові позиції прайсу треба уточнювати індивідуально - розрахунок відбувається окремо, виходячи з особливостей кожної ситуації.

Як правильно вибирати?

Щоб придбати двері з пластику вхідні і при цьому зберегти максимальну рентабельність покупки, важливо продумати всі нюанси майбутнього виробу до здійснення замовлення. Параметри, на які ми рекомендуємо звернути особливу увагу:

 1. Габарити - важливо, щоб виміри зробили саме фахівці компанії для уникнення навіть дрібних нестикувань.
 2. Кількість стулок - скільки відділень Ви хочете бачити.
 3. Спосіб відмикання конструкції - які з цих частин будуть рухливими, і вид механізму відкривання.
 4. Тип профілю і його характеристики - з урахуванням майбутньої маси виробу і потреби в особливо надійному утепленні, а також - ступеня захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
 5. Різновид склопакета (кількість камер).
 6. Наявність або відсутність, варіації підвіконь, а також відливів.
 7. Необхідність ламінування пластикової поверхні (якщо того вимагає дизайн інтер'єру).

Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах, можете просто звернутися до консультантів ВіГранд і отримати рекомендації фахівців, які допоможуть зробити правильний вибір.

Чому краще купувати в ViGrand

Така покупка, як двері металопластикові вхідні, ціна яких може називатися дуже конкурентоспроможною, вже багато років радує наших покупців. Це результат багаторічної роботи над своєю продукцією, з урахуванням особистих якостей і думки наших дорогих клієнтів. Тому сьогодні ми можемо з радістю запропонувати Вам придбати найякісніші і доступні вироби з ПВХ, які протягом тривалого часу залишатимуться функціональними, естетично привабливими і безпечними.

 

Всі представлені в каталозі двері в ламінації виготовляються з профільних систем Brokelman і Koning, вироби без ламінації виготовляються тільки з профілю Brokelman!
Увага! Мінімально допустима ширина стулки 1-стулковий конструкції - 800 мм!

Щоб збільшити і роздрукувати макет натисніть лівою кнопкою миші на текст під картинкою!


DR01-02

DR01-47

DR01-10

DR01-11

DR01-12

DR01-13

DR01-14

DR01-15

DR01-16

DR01-17

DR01-49

DR01-19

DR01-40

DR01-41

DR01-42

DR01-43

DR01-44

DR01-45

DR01-46

DR01-47
Увага! Мінімально допустима ширина штульпової стулки конструкції - 450 мм, робочої - 800 мм!

Щоб збільшити і роздрукувати макет натисніть лівою кнопкою миші на текст під картинкою!


DR02-58

DR02-55

DR03-07

DR02-09

DR03-24

DR03-25

DR03-26

DR03-27

DR03-28

DR03-29

DR03-30

DR03-31

DR04-63

DR02-32

DR02-33

DR02-34

DR02-35

DR02-36

DR02-37

DR02-54

DR02-39

DR04-64

DR02-52

DR02-53

DR04-59

DR04-60

DR04-61

DR04-62