fbpx

Металопластикові двері

Завдяки високотехнологічному обладнанню і широкому вибору профільних систем завод viGrand виготовляє металопластикові двері – зовнішні (вхідні) та внутрішні (міжкімнатні), а також балконні двері. Металопластикові двері ViGrand не потребують особливого догляду, їх перевагами є універсальність, практичність, довговічність, а головне – помітна енергоефективність і шумоізоляція.

Компанія viGrand використовує німецьке обладнання Holinger для зварювання дверних рам з будь-якого профілю та зачищення швів, щоб виключити людський фактор.  Це дає додаткові гарантії якості для нашої продукції, збільшуючи термін експлуатації ПВХ дверей до декількох десятків років. Всі технологічні процеси — різання армуючих і ПВХ профілів, фрезерування, армування, установка фурнітури, фінальна збірка — відбуваються на виробничих лініях. Всі лінії обладнані відповідно до європейських та українських стандартів, які дозволяють виготовити ідеально точну та якісну дверну конструкцію.

Профілі ПВХ для металопластикових дверей

Різноманіття профільних систем, дизайнів та фурнітури від компанії viGrand дозволяє обрати металопластикові двері під будь-який бюджет.  Приміщення різного призначення: опалювальні житлові кімнати, ванні кімнати, туалети, неопалювальні склади, офісні центри, медичні та освітні установи, охолоджувальні виробничі приміщення, підприємства громадського харчування і т. д. .