fbpx

dist-prof Виробництво склопакетів в компанії ViGrand здійснюється в окремому цеху. Для склопакетів використовується сертифіковане листкове скло 4 мм та 6 мм, скло з високотехнологічним енергозберігаючим та мультифункціональним покриттям від американської компанії Guardian, декоративне скло (рифленне та матове), скло з напиленням бронза та дзеркало в масі, тоноване та ударостійке скло. Автоматизований процес виробництва на сучасному обладнанні в цеху з виготовлення склопакетів дозволяє виготовити склопакет будь-якої формули та складності:

CКЛОПАКЕТИ

Однокамерні Двокамерні

тонованi; протиударні; мультифункціональні; енергозберігаючі; стандартні;

  • Однокамерні – 2 листа скла, герметично з’єднані між собою алюмінієвою дистанційною рамкою з утворенням повітряної камери між ними;
  • Двокамерні – 3 листа скла, герметично з’єднані між собою  двома алюмінієвими дистанційними рамками з утворенням двох повітряних камери між ними.
  • Мультіфункціональні

  • Тонування

  • Енергозберігаючі

argon-ua Тоновані склопакети – виготовляють із застосуванням спеціальних архітектурних плівок (8 позицій кольорів), які в процесі виробництва склопакета наклеюють на внутрішнє скло, що підвищує сонцезахисні властивості склопакету і зменшує видимість з вулиці; Протиударні – виготовлені із нанесенням спеціальної плівки, що зміцнює скло та при ударі не дозволяє уламкам скла розлітатися по приміщенню Енергозберігаючі - завдяки спеціальному оптичному покриттю іонами срібла, воно пропускає сонячну теплову енергію в приміщення без втрат, проте не дає ІЧ- випромінюванню, наприклад від опалювального приладу, вийти зовні. Мультифункціональні – склопакет із таким склом має знижену здатність пропускати УФ-випромінювання завдяки покриттю, нанесеному на нього, запобігаючи нагріванню приміщення влітку. При використанні кондиціонера витрати на електроенергію зменшуються у 3 рази. Влітку в домі з мультифункціональним склопакетом буде не спекотно, а взимку в приміщенні зберігатиметься тепло за рахунок високого коєфіціенту відбивання тепла всередині приміщення (98%) та відбивання сонячних променів зовні (58%).